Promocje
i oferty specjalne
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »

Fotorelacje z naszych realizacji

VR90 Synergy

Nowal Okna PCV VETREXNajlepsze okna to te, które pełnią kilka funkcji jednocześnie: zapewniają użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa i  energooszczędności, gwarantują ciszę i są estetyczne. Inżynierowie naszej firmy, poprzez ciężką i oddaną pracę, połączyli wszystkie te cechy w jednym produkcie. W efekcie powstało okno – VR90 Synergy - o mistrzowskiej i perfekcyjnej konstrukcji, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

V90+

Nowal Okna PCV VETREXOkna Premium Vetrex V90+ to najlepszy wybór dla najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny wygląd i parametry nie do pobicia, pozwalają im zdobywać najważniejsze nagrody, wygrywać konkursy oraz testy branżowe.

V82

Okna PCV Nowal V82Okna PCV V82 to idealna propozycja dla klientów, którzy poszukują solidnych rozwiązań. Produkt charakteryzuje się wysoką oszczędnością energii i ogromną funkcjonalnością. Wielokomorowa rama, z potrójnym układem uszczelek, gwarantuje skuteczną izolację termiczną, porównywalną z tą stosowaną tylko w produktach najwyższej klasy.

V82 Modern Design

Okna PCV Nowal V82System V82 Modern Design jest ultranowoczesnym rozwiązaniem pod względem wzornictwa i technologii. Wyróżnia go specyficzne złożenie profili, w którym skrzydło zostało schowane za ramą okienną, a ościeżnica ukryta za warstwą ocieplenia, dzięki czemu konstrukcja jest praktycznie niewidoczna od strony zewnętrznej budynku, nadając mu spektakularny efekt wizualny.