Promocje
i oferty specjalne
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »

Fotorelacje z naszych realizacji

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody NowalNowoczesność, bezpieczeństwo i wysoka jakość produktów oferowanych przez naszą firmę zostały wielokrotnie docenione w prestiżowych konkursach.

 

 

 

Laur Klienta - "Odkrycie Roku 2015"
2015

Tytuł „Odkrycie Roku” przyznawany jest w konkursie „Laur Klienta” produktom, które niedawno debiutowały na rynku. Jury wskazuje zwycięskie produkty na podstawie ich innowacyjności i potencjału sprzedażowego. W roku 2015 tym prestiżowym tytułem wyróżniony został system V82 Modern Design. Dzięki wyjątkowemu wzornictwu, specjalnej konstrukcji i metodzie montażu, łączy w jednym rozwiązaniu najczęściej poszukiwane przez inwestorów walory praktyczne i estetyczne. Okna V82 Modern Design sprawiają wrażenie „bezramowych”, a w zakresie izolacyjności termicznej uzyskują najkorzystniejsze dostępne na rynku parametry.

 

Dobry wzór 2014 - Finalista konkursu
2014

Organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego konkurs „Dobry Wzór”, ma na celu promocję produktów wyróżniających się innowacyjnym designem, zarówno pod względem estetycznym jak też ergonomicznym. Interdyscyplinarne, złożone z ekspertów jury pozytywne oceniło  przesuwne okno do kuchni Vetrex Patio Light uznając je za „produkt ergonomiczny, zgodny z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, do wszechstronnego wykorzystania”.

 

Laur Klienta - "Odkrycie Roku 2014"
2014

„Odkrycie Roku” to wyróżnienie przyznawane w plebiscycie Laur Klienta. Nagrodę tę otrzymują nieliczne, wyróżniające się innowacyjnością i wyznaczające trendy produkty, które w krótkim czasie od swojej premiery uzyskały szerokie zainteresowanie klientów. Laureatem tej nagrody w tegorocznej edycji plebiscytu zostało okno VR90 Synergy, w unikalny sposób łączące w sobie walory stolarki energooszczędnej, dźwiękoszczelnej i antywłamaniowej.

 

Laur Klienta Grand Prix
2013

Podczas targów Budma 2013 portal oknotest.pl przyznał nam wyróżnienie „Fenestra Aurea” w kategorii marketing. Nasza komunikacja marketingowa opiera się na fachowych danych technicznych potwierdzonych rzetelnie przeprowadzonymi badaniami, ogólnie dostępnymi na naszej stronie internetowej.

 

 

Fenestra Aurea 2012
2013

Podczas targów Budma 2013 portal oknotest.pl przyznał nam wyróżnienie „Fenestra Aurea” w kategorii marketing. Nasza komunikacja marketingowa opiera się na fachowych danych technicznych potwierdzonych rzetelnie przeprowadzonymi badaniami, ogólnie dostępnymi na naszej stronie internetowej.

 

 

Top Builder
2014, 2013

„Top Builder” to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych, mający na celu wyróżnienie innowacyjnych produktów, inicjatyw i projektów kształtujących trendy i mających wpływ na przyszłość branży budowlanej.

Nagroda przyznana została za montaż okien V90+ metodą Illbruck MOWO - kompleksowe rozwiązanie gwarantujące doskonałe efekty w zakresie energooszczędności, które z powodzeniem może być stosowane w budownictwie pasywnym.

W 2014 r, jury konkursu wyróżniło system Vetrex Patio Light – dopasowane do funkcji pomieszczenia przesuwne okno do kuchni.

 

 

Dobry wzór 2012 - Finalista konkursu
2012

Konkurs „Dobry Wzór” jest organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Celem konkursu jest promocja produktów wyróżniających się wyjątkowym wzornictwem, a więc funkcjonalnością, ergonomią i estetyką. Jury oceniło nasze okno V70 Optimal Black jako innowacyjne rozwiązanie materiałowe i konstrukcyjne, zwracając uwagę nie tylko na stylistykę produktu, ale również jego walory praktyczne, zwiększające komfort użytkowania produktu – energooszczędność oraz mechanizm redukujący zjawisko skraplania się wody na szybach.

 

Srebrny Laur Klienta
2012

„Laur Klienta” to największy ogólnopolski konkurs konsumencki, którego celem jest wyłonienie najbardziej znanych i cenionych przez klientów produktów i usług. Plebiscyt jest barometrem trendów. Jego wyniki pozwalają bezbłędnie wskazać liderów rynkowych w swojej kategorii, gdyż rolę sędziów pełnią w nim sami konsumenci.

 

 

Najwyższa Jakość Quality International
2011

Najwyższa Jakość Quality International jest przedsięwzięciem, skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub/i systemu zarządzania. Konkurs ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się wysoką dbałością o jakość oferowanych produktów i usług. W 2011 roku firma Vetrex zdobyła nagrodę Najwyższej Jakości za okno V90+

 

EuroCertyfikat Jakości
2011

EuroCertyfikat to prestiżowe europejskie wyróżnienie, przyznawane przedsiębiorstwom, które zaznaczają swoją obecność na rynku i uzyskują przewagę konkurencyjną poprzez oferowanie produktów o najwyższej jakości, spełniających surowe wymogi unijne. Nagroda jest wyrazem wysokiego uznania Kapituły Konkursowej dla dotychczasowych osiągnięć naszej Firmy.

 

Laur Klienta - Odkrycie Roku
2011

Laur Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów i marek w kilkuset kategoriach. Zakrojona na skalę ogólnopolska sonda przynosi producentom i dystrybutorom towarów odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie? O przyznaniu nominacji decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która ocenia innowacyjność, perspektywy odbioru przez rynek oraz prognozowaną dynamikę wzrostu popularności marki. W VII plebiscycie Laur Klienta, nasze Okno Premium V70 Optimal Black zostało wyróżnione godłem „Odkrycie Roku 2011".

 

Orły Polskiego Budownictwa
2011, 2010, 2009, 2008 i 2007

Orły Polskiego Budownictwa - to ogólnopolski konkurs, którego celem jest promowanie uczciwej, rzetelnej i godnej naśladowania postawy biznesowej, a także nowoczesnego i bezpiecznego budownictwa. W 2011 roku kapituła konkursu przyznała nam II miejsce w kategorii Stolarka Budowlana. W poprzednich latach otrzymaliśmy nagrodę w kategorii Producenci Materiałów Budowlanych.Jakość Roku
2011, 2010, 2009 i 2008

Jakość Roku - to największy w Polsce konkurs projakościowy, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie firm, które przykładają szczególną uwagę do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. My otrzymaliśmy ten prestiżowy tytuł trzykrotnie z rzędu za nasz flagowy produkt, okna premium V90+. W 2011 roku Vetrex został uhonorowany podwójnie. Firma została wyróżniona za całokształt prowadzonych działań i zdobyła nagrodę w kategorii Produkt za okno V70 Optimal Black.

 

 

Polski Sukces
2010, 2008, 2007 i 2005

Polski Sukces - to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Ogólnopolskie Forum Promocji Biznesu, któremu patronuje Ministerstwo Gospodarki. Celem konkursu jest nagrodzenie przedsiębiorstw z polskim kapitałem, które mają znaczący wpływ na stymulowanie rozwoju gospodarczego kraju. Czterokrotnie do tego grona dołączyła również nasza firma.
Przedsiębiorstwo Fair Play
2008, 2007 i 2006

Przedsiębiorstwo Fair Play - to ogólnopolski konkurs organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą i Fundację „Instytut Badań Nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym", którego celem jest promowanie firm ceniących sobie etykę, rzetelność i uczciwość. Naszą filozofię działania, troskę o wysoką jakość naszych produktów, dobre warunki pracy oraz zadowolenie klientów doceniono w tym konkursie trzykrotnie.

 

Solidna Firma
2008

Solidna Firma - to certyfikat przyznawany przez kapitułę Programu Gospodarczo-Konsumenckiego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej za terminowość, proekologiczność i poszanowanie praw konsumenckich.Lider Rynku
2007 i 2005

Lider Rynku - konkurs, którego celem jest wyróżnienie i promocja najlepszych na rynku firm, produktów oraz usług. Tytuł ten dwukrotnie został przyznany naszej firmie za okna Vetrex Ideal Softline i Vetrex Ideal Perfectline.Hit 2006
2006

Hit 2006 - to nagroda przyznawana najlepiej rozwijającym się firmom. W 2006 roku kapituła konkursu do tego grona zaliczyła również naszą firmę.

 

Kryształowy Profil
2006

Kryształowy Profil - to nagroda przyznawana przez Wielką Kapitułę Branżową oraz portal oknonet.pl. W 2006 roku nie mieliśmy sobie równych w kategorii Okna.

 

Gazela Biznesu
2004 i 2003

Gazela Biznesu - to nagroda przyznawana przez Puls Biznesu za niezwykle dynamiczny rozwój firmy. W konkursie mogą brać udział średniej wielkości przedsiębiorstwa, które cechuje dobra reputacja oraz uczciwość wobec kontrahentów. Firmy, które dzięki swojej sprawności doskonale radzą sobie nawet wśród większych od siebie konkurentów. Nasza firma zdobyła ten prestiżowy tytuł dwa razy z rzędu.