Promocje
i oferty specjalne
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »

Fotorelacje z naszych realizacji

Montaż

Spis treści

  1. Montaż trójwarstwowy przy użyciu taśm. 
  2. Montaż w warstwie ocieplenia przy użyciu konsol KNELSEN
  3. Montaż w warstwie ocieplenia system MOWO
  4. Montaż w warstwie ocieplenia system ISO-TOP WINFRAMER
  5. Ciepły parapet
  6. Montaż gabarytów

 

Montaż trójwarstwowy przy użyciu taśm


   
Soudal Window System umożliwia prawidłowy montaż trójwarstwowy (tzw. „ciepły montaż”) stolarki otworowej, czyli trwałe i skuteczne uszczelnienie miejsc osadzenia okien w ościeży w myśl ogólnej zasady: „szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz”. Zobacz więcej

montaz_na_tasmy_14.jpgmontaz_na_tasmy_17.jpgmontaz_na_tasmy_13.jpgmontaz_na_tasmy_16.jpgmontaz_na_tasmy_15.jpgmontaz_na_tasmy_10.jpgmontaz_na_tasmy_12.jpgmontaz_na_tasmy_11.jpg


Taśmy firmy Illbruk.
http://www.illbruck.com/pl_PL/products/concepts/i3


Taśmy firmy ISO-CHEMIE
http://www.iso-chemie.pl/

 

Montaż w warstwie ocieplenia przy użyciu konsol KNELSEN


   
Konsole kątowe KNELSEN w wersji podstawowej pozwalają na maksymalne wysunięcie punktu podparcia o 87 mm natomiast w wersji o podniesionej nośności do 105 mm.
Dodatkowym atutem konsol kątowych jest możliwość zamontowania stolarki większej od otworu okiennego, w ten sposób można zmaksymalizować powierzchnię przez, którą do pomieszczenia będzie wpadać światło dzienne. Zobacz więcej.

montaz_knelsen_29.jpgmontaz_knelsen_23.jpgmontaz_knelsen_20.jpgmontaz_knelsen_28.jpgmontaz_knelsen_27.jpgmontaz_knelsen_24.jpgmontaz_knelsen_21.jpgmontaz_knelsen_22.jpgmontaz_knelsen_25.jpgmontaz_knelsen_26.jpg

 

Montaż w warstwie ocieplenia na systemie MOWO

Systemowe mocowanie i uszczelnianie złącza okiennego w płaszczyźnie ocieplenia budynku
System illbruck MOWO jest próbą wprowadzenia standardu do montażu stolarki okiennej w warstwie ocieplenia, jako systemowe mocowanie okna z jednoczesnym uszczelnieniem złącza okiennego. Rozwiązanie wyklucza stosowanie pianki poliuretanowej, która w złączu okiennym wymaga natychmiastowego wręcz zabezpieczenia przed…. Zobacz więcej.

 

Montaż w warstwie ocieplenia system ISO-TOP WINFRAMER
 
ISO-TOP WINFRAMER to system przedścienny, ułatwiający osadzanie i mocowanie okien w warstwie izolacji, czyniąc montaż stolarki okiennej niezwykle komfortowym. Składa się z kątownika, będącego elementem nośnym systemu i rdzenia o wyjątkowych właściwościach termoizolacyjnych, który podczas skręcania po prostu odchyla się do tyłu. Zobacz więcej

 

Ciepły parapet

Stosując podparapetowy blok styropianowy EPS lub styrodurowy XPS uzyskujemy optymalne parametry cieplne i bardzo dobrą szczelność okien. „Ciepły parapet” to doskonałe i szybkie rozwiązanie izolacyjne.
Odpowiedni kształt, wytrzymałość i twardość bloku podparapetowego zapewnia idealne właściwości połączeniowe, pomiędzy murem a progiem okna, jeśli chodzi o izolacje. Umożliwia także przygotowanie prawidłowej podstawy pod montaż parapetu zewnętrznego i wewnętrznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu strefa izolacji termicznej nie jest narażona na dostanie się wody.
Montaż podparapetowego bloku polega na przyklejeniu go specjalnym klejem do przygotowanego podłoża. Warunkiem prawidłowego wykonania tej czynności jest wcześniej  wyrównana i wypoziomowana powierzchnia podłoża do którego ma być przyklejony blok podparapetowy.
Jest to doskonałe rozwiązanie pod względem docieplenia przestrzenni podokiennej . Jest to energooszczędne i nowoczesne zastosowanie w dzisiejszym budownictwie. Taka stolarka okienna poprawia bilans energetyczny domów. Zachęcamy do takiego typu innowacyjności.

cieply_parapet_40.jpgcieply_parapet_42.jpgcieply_parapet_43.jpgcieply_parapet_41.jpgcieply_parapet_44.JPG

 

Montaż gabarytów

Wykonujemy montaże, także dużych i ciężkich okien. Wykorzystujemy do tego podnośniki do szyb wielkogabarytowych. Takie rozwiązanie w pełni zapewni bezpieczeństwo montażystów a przy okazji w znacznym stopniu zminimalizuje uszkodzenie szyby lub elementów okien podczas transportu w miejsce przeznaczenia. Nasza ekipa jest w pełni przygotowana i doświadczona do tego typu zadań.

montaz_wielko-gabarytow_53.jpgmontaz_wielko-gabarytow_52.jpgmontaz_wielko-gabarytow_50.jpgmontaz_wielko-gabarytow_51.jpg