Promocje
i oferty specjalne
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »
Kliknij i sprawdź oferty specjalne »

Fotorelacje z naszych realizacji

Mistrzowie montażu

Zobacz opinie

Sylwester Gos - od 19 lat związany z Firmą NOWAL, monter oraz serwisant stolarki PCW, drewnianej i aluminiowej. Autoryzowany montażysta drzwi GERDA. Specjalizujący się w serwisowaniu stolarki okiennej oraz drzwi firmy GERDA. Na co dzień aktywnie wykonuje montaże okien metodą tradycyjną, w systemie trójwarstwowym a także w warstwie ocieplenia.
Zarejestrowany w Zrzeszeniu Montażystów Stolarki.

 

 

 

 

 

 

 


 

Zobacz opinie

Paweł Piątkowski - od 5 lat związany z Firmą NOWAL, monter oraz serwisant stolarki PCW, drewnianej i aluminiowej. Autoryzowany Montażysta drzwi wewnętrznych PORTA. Specjalizujący się w montażach drzwi wewnętrznych, montażach okien w systemie trójwarstwowym a także w warstwie ocieplenia. Zarejestrowany w Zrzeszeniu Montażystów Stolarki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 Zobacz opinie

Marek Walczak - od 19 lat związany z Firmą NOWAL, monter oraz serwisant stolarki PCW, drewnianej i aluminiowej. Autoryzowany Montażysta drzwi GERDA i DELTA. Specjalizujący się w montażach drzwi wewnętrznych antywłamaniowych oraz drzwi przeznaczonych do domów jednorodzinnych. Na co dzień aktywnie wykonuje montaże drzwi antywłamaniowych oraz okien metodą tradycyjną, w systemie trójwarstwowym a także w warstwie ocieplenia. Zarejestrowany w Zrzeszeniu Montażystów Stolarki.

 

 

 

 

 

 

 


 

 Zobacz opinie

Jarosław Redlicki- od 5 lat związany z Firmą NOWAL, monter oraz serwisant stolarki PCW. Posiada doświadczenie w montażach tradycyjnych, trójwarstwowych a także w warstwie ocieplenia. Autoryzowany Montażysta drzwi antywłamaniowych GERDA i DELTA. Zarejestrowany w Zrzeszeniu Montażystów Stolarki.

 

 

 

 

 

 

 


 

 Zobacz opinie

Paweł Kowalski - od 2 lat związany z Firmą NOWAL, monter drzwi wewnętrznych. Na co dzień aktywnie wykonuje montaże drzwi PORTA i DRE. Posiada także doświadczenie w montażach stolarki PCW metodą tradycyjną, trójwarstwową a także w warstwie ocieplenia. Zarejestrowany w Zrzeszeniu Montażystów Stolarki.